+10° Київ +6° Варшава +15° Вашингтон

UA.NEWS SAV 14 Грудня 2018 16:28

Півзахисник київського «Динамо» Міккель Дуелунд розповів подробиці травми, яку він отримав у матчі з «Яблонцем» (0:1) у шостому турі групового етапу Ліги Європи. Датчанин з’явився на полі на 66-й хвилині, а через пару хвилин невдало впав у чужій штрафній і був замінений на Олександра Андрієвського. Футболіст зміг покинути поле лише на спеціальному автомобілі з носилками.

«Я хочу сказати велике спасибі всім, хто написав мені. Я дійсно відчуваю любов з Києва, а також з дому. У мене перелом щиколотки. Повне одужання очікується через 2-3-місяці, і це для мене хороша новина. Я повернуся сильнішим», - написав Дуелунд в Instagram.

Дуелунд перейшов у «Динамо» з «Мідтюлланда» наприкінці серпня. Однак головний тренер столичної команди не поспішає підпускати талановитого данця до першої команди. У нещодавньому інтерв’ю він скаржився, що грати в основі йому заважала травма.

За весь час в Україні Дуелунд провів шість матчів у чемпіонаті України, в яких він забив один гол і віддав одну результативну передачу. Також на його рахунку три матчі в Лізі Європи і один тайм у Кубку України.

Раніше визначилися потенційні суперники «Динамо» і «Шахтаря» в 1/16 фіналу Ліги Європи. На цій стадії українські клуби не зіграють між собою. Жеребкування наступної стадії турніру відбудеться 17 грудня. За підсумками групового турніру Ліги чемпіонів визначилися всі учасники плей-офф чемпіонату.