+8° Київ +6° Варшава +13° Вашингтон

Французький біатлоніст став триразовим олімпійським чемпіоном

UA.NEWS SAV 12 Лютого 2018 16:04

Французький біатлоніст Мартен Фуркад став переможцем гонки переслідування на 12,5 км на Олімпійських іграх у Пхенчхані, повідомляється у Twitter змагань.

Стартувавши з восьмої позиції, Фуркад подолав дистанцію за 32 хвилини 51,7 секунди, допустивши один промах на чотирьох вогневих рубежах. Для француза ця золота олімпійська нагорода стала третьою в кар’єрі.

Срібло завоював швед Себастіан Самуельсон з відставанням у 12 секунд і одним промахом. Трійку призерів замкнув представник Німеччини Бенедикт Долль (+15,1; один промах).

Українець Дмитро Підручний фінішував 34, програвши 13 позицій. Артем Прима відіграв 2 позиції і показав 38 результат, Сергій Семенов – 49 місце, програвши 3 позиції.

Як повідомлялося, німецька біатлоністка Лаура Дальмаєр виграла індивідуальну жіночу гонку переслідування, ставши першою дворазовою чемпіонкою Пхьончхану.