+10° Київ +5° Варшава +14° Вашингтон

«Голден Стейт» з Каліфорнії став чемпіоном НБА 2021/22 (відео)

UA.NEWS 17 Червня 2022 12:55

Шостий поєдинок фіналу Національної баскетбольної асоціації між «Бостон Селтікс» і «Голден Стейт Ворріорз» став останнім у серії.

Представник Каліфорнії здобув чемпіонські перстені, повідомляє РБК-Україна з посиланням на результат поєдинку.

НБА, плей-офф, фінал, 6-й матч

«Бостон» – «Голден Стейт» – 90:103 (22:27, 17:27, 27:22, 24:27)

До своєї перемоги «Ворріорз» ішли поступово. Програвши дебют зустрічі, коли «Бостон» на піку вів 14:2, гості зуміли вирватися вперед на фініші першої чверті (27:22).

Ще більшого удару «Селтікс» вони завдали в другій 12-хвилинці. «Голден Стейт» набирав обертів далі та в певний момент довів свою перевагу до +21. Зрештою, чверть завершилася солідною перевагою каліфорнійців (54:39).

Локальний успіх після великої перерви став слабкою втіхою для «Бостона». Скоротивши дефіцит очок до 10-ти пунктів, господарі не змогли остаточно перехопили ініціативу у фінальній чверті й заслужено поступилися.

Найкращий у складі «Ворріорз» став Стеф Каррі. Досвідчений плеймейкер набрав 34 очки, виконав 3 передачі та зробив 7 підбирань. Саме Каррі визнали найціннішим гравцем фіналу НБА.

Для «Голден Стейт Ворріорз» чемпіонський титул став 6-м в історії та четвертим здобутим за останні сім років. Раніше каліфорнійці тріумфували в 1956, 1975, 2015, 2017 і 2018 рр.

На тлі війни в Україні російські баскетбольні клуби не допустили до розіграшу Євроліги у сезоні-2022/23.

Перерваний повномасштабною війною баскетбольний сезон в Україні був достроково завершений 2 червня.

Раніше Міжнародна федерація баскетболу (ФІБА) відсторонила спортсменів з рф та білорусі від участі в усіх міжнародних змаганнях.