+9° Київ +9° Варшава +7° Вашингтон

Італія здобула перемогу над Бельгією в матчі за третє місце Ліги Націй

UA.NEWS 10 Жовтня 2021 18:34

Італія перемогла Бельгію в матчі за третє місце Ліги націй. Поєдинок закінчився з рахунком 2: 1 на користь італійців.

У другому таймі після подачі з кутового м'яч відскочив до Бареллі, який з льоту вколотив круглий у сітку - 1:0.

А на 65-й хвилині італійці заробили право на пенальті-неакуратно зіграв у своєму штрафному проти К'єзи Кастань. Удар Берарді з «точки» майже взяв Куртуа, але м'яч рикошетом від руки кліпера бельгійців у сітку таки влучив - 2:0.

За чотири хвилини до кінця основного часу один м'яч Бельгія таки відіграла. Де Кателаре втік один на один з Доннаруммою і пустив м'яч між ніг кіперу італійців - 2:1.

Але в підсумку італійці витримали фінальний штурм бельгійців і завоювали «бронзу» Ліги Націй.

Раніше ми писали, що українська збірна з футболу здобула перемогу над Фінляндією у відборі на Чемпіонат світу - 2022 з рахунком 2: 1 і потрапила на друге місце в групі D.

Це перший виграш для "жовто-синіх" в європейській кваліфікації на ЧС-2022 і дебютна перемога під керівництвом В.О. тренера Олександра Петракова.