+9° Київ +14° Варшава +3° Вашингтон

Клуб Першої ліги уперше гратиме у фіналі Кубка України

Ілона Завальнюк 17 Квітня 2019 20:37

Клуб Першої ліги «Інгулець» (Петрове, Кіровоградська область) сенсаційно обіграв луганську «Зорю» (2:1) і пройшов до фіналу Кубка України з футболу. Це перший випадок в історії турніру, коли команда нижчого дивізіону прорвалася у фінал.

У півфіналі «Інгулець» на домашньому полі переміг недавнього учасника єврокубків «Зорю». На 15 хвилині забив Євген Запорожець, а на 38 - Артем Щедрий. Перед другим таймом «Зоря» відповіла одним голом, який забив Євген Чеберко. У другій половині гри рахунок залишився без змін, не дивлячись на атаки луганчан.

Перед матчем із «Зорею» «Інгулець» зіграв з ФК «Колос» (1: 0), «Мир» (3: 0) і «Маріуполь» (3: 1). У фіналі Кубка України «Інгулець» проведе гру з переможцем протистояння «Дніпро-1» - «Шахтар».

У минулому році «Інгулець» зустрічався з клубом «Карпати» в Кубку. Також команда могла потрапити в УПЛ замість ФК «Полтава», але ліга вибрала «Чорноморець».

Нагадаємо, на стадіоні футбольного клубу «Інгулець» з'явилася клітка для неадекватних фанів.