«Колос» сенсаційно переміг «Аріс» у Лізі Європи

UA.NEWS 18 Вересня 2020 14:09

У другому кваліфікаційному раунді Ліги Європи «Колос» з Ковалівки сенсаційно переміг у гостях грецький «Аріс».

Про це повідомляється на сторінці команди у Facebook.

Матч проти «Аріса» у Салоніках став для команди із села Ковалівка, Київської області, дебютним у єврокубках. Команди визначали учасника наступного раунду в одному матчі.

Рахунок у матчі було відкрито на 47-й хвилині. «Колос» вивів вперед Андрій Богданов, який вразив ворота з близької відстані після розіграшу штрафного.

«Аріс» забив у відповідь на 55-й хвилині зусиллями Бруну Гами. Проте, за 8 хвилин команда Руслана Костишина забила вдруге – відзначився Денис Антюх.

«Колос» переміг «Аріс» 2:1 та вийшов до наступного раунду Ліги Європи.

У третьому кваліфікаційному раунді «Колос» зіграє з хорватською «Рієкою». Гра відбудеться 24 вересня у Хорватії.

Ліга Європи

2-й кваліфікаційний раунд

17 вересня

«Аріс» (Греція) – «Колос» (Україна) 1:2

Голи: Бруну Гама, 55 - Богданов, 47, Антюх, 63

«Аріс»: Куеста, Датковіч, Ганя (Манос, 69), Роз, Саша (Мансіні, 78), Матілья, Джеггі, Гама, Фетфацидіс, Бертольо, Лопес.

«Колос»: Волинець, Ємець, Гавриш, Новак, Петров, Задоя, Богданов, Антюх, Смирний, Зозуля (Морозко, 51), Лисенко (Селезньов, 64).

Попередження: Богданов, 35; Задоя, 37; Гама, 56; Роз, 68; Морозко, 76; Гавриш, 85.

Збірна України з футболу все ж проведе товариську зустріч з Францією. Матч відбудеться в рамках підготовки до протистоянь у Лізі націй з командами Німеччини та Іспанії, з якими зіграємо 10 та 13 жовтня відповідно.

Київське «Динамо» у 3-му раунді кваліфікації Ліги чемпіонів перемогло нідерландський клуб АЗ із рахунком 2-0. Таким чином динамівці вийшли в плей-офф перед груповим раундом Ліги.