+3° Київ +5° Варшава +13° Вашингтон

Кубок світу з біатлону: українці не потрапили в топ-20 гонки-переслідування

UA.NEWS 09 Січня 2022 14:34

У німецькому Оберхофі пройшла остання чоловіча гонка п'ятого етапу Кубка світу з біатлону. Українські спортсмени не змогли потрапити до двадцятки кращих.

Уточнюється, що першим серед українців стартував Богдан Цимбал, який показав 19-й результат у спринті і мав хвилину і п'ять секунд відставання від лідера. Він допустив лише один промах і втратив на фініші чотири позиції, завершивши гонку на 23-му місці.

Повідомляється, що Антон Дудченко зберіг свою позицію і фінішував 26-м з двома промахами. У Капітана чоловічої збірної Дмитра Підручного явно не пішла стрілянина-аж 6 штрафних кіл. Незважаючи на це він зміг поліпшити свою позицію і прийшов на фініш 38-м - плюс шість позицій.

Підкреслимо, що таким чином всі українські біатлоністи потрапили в залікову зону. Цимбал заробив 18 очок, Дудченко - 15, Підручний - 3. Перемогу здобув француз Кантен Фійон Майє.

Раніше ми писали, що Міжнародний союз біатлоністів переніс (IBU) з Білорусі до Фінляндії етап Кубка світу з біатлону, який повинен пройти в березні 2022 року.