+10° Київ +18° Варшава +7° Вашингтон

Кубок України: «Динамо» в овертаймі переграло «Шахтар»

Олег Бесараб 30 Жовтня 2019 22:24

Матч 1/8 фіналу Кубка України «Динамо» Київ - «Шахтар» Донецьк закінчився з рахунком 2-1. Переможний м'яч був забитий на 110-й хвилині гри.

Стартові склади:

Динамо: Бущан - Кендзьора, Попов, Шабанов, Миколенко - Шепелев, Сидорчук - Караваєв, Циганков, Вербич - Бесєдін

Запасні: Нещерет, Гармаш, Шапаренко, Цітаішвілі, Де Піна, Жерсон, Сіль

Шахтар: Пятов - Болбат, Кривцов, Матвієнко, Ісмаїлі - Коваленко, Степаненко - Марлос, Тайсон, Коноплянка - Мораес

Запасні: Шевченко, Додо, Хочолава, Маркос Антоніо, Тете, Дентіньо, Соломон

Перший гол на 22 хвилині матчу забив Сергій Сидорчук, вивівши «Динамо» вперед. Сидорчук метрів з 25-ти пробив по параболі у верхній кут воріт, закрутивши м'яч у протихід голкіперу.

Буквально в доданий час на 90 + 2 хвилині «Шахтар порівнює» рахунок - Степаненко ударом з лінії карного майданчика поцілив у дальній кут воріт киян.

У другому овертаймі на 110 хвилині Попов виводить «Динамо» вперед. Де Піна навісив з кутового, а Попов вистрибнув вище всіх і забив головою м'яч у сітку - 2-1.