+16° Київ +17° Варшава +9° Вашингтон

Літня Дефлімпіада: у другий день українці виграли низку нагород

UA.NEWS 04 Травня 2022 11:35

Національна команда України у другий змагальний день здобула 15 нагород - 6 золотих, 1 срібну та 8 бронзових. Чергові медалі XXIV літніх Дефлімпійських ігор розіграли у місті Кашіас-ду-Сул (Бразилія).

Володарями «золота» стали Анна Шостак (дзюдо), Марина Губанова (карате, до 50 кг), Катерина Масло (карате, до 55 кг), Юрій Гайдученко (карате, до 67 кг), Олексій Коломієць (плавання, 50 метрів, брас), Владислав Кремляков (плавання, 200 метрів, спина), повідомляє «Укрінформ».

«Срібло» здобув В'ячеслав Новіков (карате, до 60 кг), а «Бронзу» виграли Наталя Ненько (дзюдо), Катерина Авдеєва (дзюдо), Владислав Мозирєв (дзюдо), Дмитро Шеретов (дзюдо), Єлизавета Бондар (карате, до 61 кг), Олександр Черняєв (карате, до 75 кг), Ірина Терещенко (плавання, 50 метрів, брас), Аніта Махник (плавання, 100 метрів, батерфляй) та жіноча збірна України (плавання, естафета 4х100 метрів, вільний стиль).

У медальному заліку Дефлімпіади Україна йде абсолютним лідером 24 нагороди - 12 золотих, 3 срібні, 9 бронзових. Збірну Японії наші спортсмени випереджають на 8 золотих медалей.

Дефлімпіада - спортивні змагання серед людей з порушенням слуху. На минулій Дефлімпіаді у 2017 році Україна посіла друге місце у загальнокомандному медальному заліку, вигравши 99 нагород, з них 21 - золоту.

XXIV літні Дефлімпійські ігри мали пройти у лютому 2021 року, але їх перенесли на травень 2022-го через пандемію коронавірусу.

Раніше Збірна України у перший день Дефлімпіади завоювала 9 медалей у трьох видах спорту на мультиспортивних іграх серед людей із порушенням слуху в Бразилії.