+11° Київ +14° Варшава +9° Вашингтон

Ліга чемпіонів: «ПСЖ», «Челсі» і «Базель» лідирують у своїх групах

Ольга Коваль 28 Вересня 2017 13:03

Другий день другого тур групового етапу Ліги Чемпіонів завершився перемогами «ПСЖ», «Челсі», «Базеля», «Роми», «Барселони», «МЮ», «Селтіка» та «Ювентусу». Французький «ПСЖ» розгромив «Баварію» з рахунком 3: 0. Голами відзначилися Дані Алвес, Кавані, і Неймар.

«Челсі» на виїзді обіграв «Атлетіко» (2:1), завдяки голу Михайла Батшуайі на 94-й хвилині. «Базель» розбив «Бенфіку» з розгромним рахунком 5:0, причому два голи швейцарці забили у більшості. Голи забили Ланг, Оберлен (20, 69), ван Вольфсвінкел (пенальті) і Ріверос.

«Барселона» змогла обіграти лісабонський «Спортинг» з рахунком 1:0 завдяки автоголу Себастьяна Коатеса. Російський ЦСКА програв «Манчестеру» з рахунком 1:4. Свій єдиний гол у ворота «МЮ» на 90-й хвилині забив Кучаев, який вийшов на заміну. Голами у англійців відзначилися Лукаку (4, 26), Марсьяль (пенальті) і Мхітарян.

«Селтік» виграв у «Андерлехта» з рахунком 3:0 і перервав 10-матчеву безвиграшну серію в груповому етапі Ліги Чемпіонів. Останній раз «Селтік» святкував перемогу в груповому етапі ЛЧ в матчі проти «Аякса» в 2013 році. Два голи приніс «Ювентусу» Гонсало Ігуагіна в поєдинку з грецьким «Олімпіакосом». Матч завершився з рахунком 2:0.

Результаты першого дня другого туру групового етапу Ліги чемпіонів.