+11° Київ +10° Варшава +7° Вашингтон

Ліга чемпіонів: «Тоттенхем» і «Ліверпуль» драматично вийшли у плей-офф та інші результати матчів

Ольга Коваль 12 Грудня 2018 08:33

11 листопада завершився заключний, шостий тур групового раунду Ліги чемпіонів у квартетах A, B, C і D. Футбольному клубу «Ліверпуль» потрібно було перемагати вдома «Наполі» з рахунком 1:0 або з різницею в два м'ячі, щоб вийти в плей- офф. Гості протрималися до 34-ї хвилини, коли Мохамед Салах забив такий потрібний господарям гол. Після цього англійська колектив випустив цілий ряд вірних моментів для взяття воріт, тоді як італійська команда в основному оборонялася. Але на останніх хвилинах матчу і вона могла вирвати путівку в 1/8 фіналу, однак Аркадіуш Мілик не зумів переграти воротаря суперника Аліссона.

У паралельному матчі ПСЖ розгромив на виїзді «Црвену Звезду» з рахунком 4:1 і виграв групу C з 11 очками. Оскільки у «Ліверпуля» і «Наполі» однакова кількість очок (дев'ять), перемоги по 1:0 в очних поєдинках, а також ідентична різниця м'ячів (+2), все вирішила більша кількість забитих м'ячів (дев'ять і сім відповідно).

«Ліверпуль» - «Наполі» 1:0

Гол: Салах, 34

«Црвена Звезда» - ПСЖ 1:4

Голи: Гобеліч, 56 - Кавані, 9, Неймар, 40, Маркіньос, 74, Мбаппе, 90 + 2

У групі B для виходу в плей-офф «Тоттенхему» необхідно було зіграти не гірше «Інтера» в останньому турі, оскільки у команд було по сім очок, але англійці мали перевагу за особистими зустрічами, і тому займали друге місце.

Незважаючи на те, що лондонців очікував виїзд до «Барселони», а «Інтер» - домашня гра проти аутсайдера ПСВ, в цьому завданні досягли успіху лондонці. Поступаючись каталонцям 0:1 після 7-ї хвилини, вони вирвали нічию 1:1 за п'ять хвилин до кінця матчу. У паралельному матчі «Інтер» задовольнявся аналогічним результатом, тому вилетів в Лігу Європи.

Барселона - Тоттенхем 1:1

Голи: Дембеле, 7 - Моура, 85

Інтер - ПСВ 1:1

Голи: Мауро Ікарді, 73 - Лосано, 13

У двох інших групах «Дортмунд», «Атлетіко», «Порту» і «Шальке» вже забезпечили собі вихід в плей-офф. «Боруссія» виграла свій квартет завдяки осічки іспанського клубу проти Брюгге. Український півзахисник Євген Коноплянка провів всю гру за «Шальке» і не відзначився результативними діями в мінімальній перемозі своєї команди над московським «Локомотивом».

«Монако» - «Боруссія Дортмунд» 0:2

Голи: Геррейро, 15, 88

«Брюгге» - «Атлетіко» 0:0

«Галатасарай» - «Порту» 2:3

Голи: Фегулі, 45 + 1 (з пенальті), Дердійок, 65 - Феліпе, 17, Марега, 42 (з пенальті), Олівейра, 57

«Шальке» - «Локомотив» 1:0

Гол: Шопф, 90 + 1

Нагадаємо, раніше «Шахтар» обіграв «Хоффенхайм», а «Манчестер Сіті» з легкістю розправився з донецьким «Шахтарем», «Інтер» розійшовся миром з «Барселоною».