+9° Київ +11° Варшава +6° Вашингтон

Ліга чемпіонів: Ювентус не впорався з Аяксом, Мессі ледве здобув перемогу над «Манчестером»

Ольга Коваль 11 Квітня 2019 08:06

У середу в Амстердамі та Манчестері відбулися матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів. «Манчестер Юнайтед» приймав «Барселону» і не зміг здолати гостей - матч закінчився з рахунком 0:1. Переломний момент зустрічі стався на 12-й хвилині, коли Мессі взяв м'яч в штрафному майданчику господарів поля, навісив на Суареса, після удару якого м'яч рикошетом від захисника «Манчестера» Шоу залетів у ворота. Завдяки використанню системи VAR був зарахований автогол.

До перерви Мессі знову опинився в центрі уваги - аргентинцю в одному з епізодів розбили ніс, на щастя для футболіста все обійшлося - лікарі зупинили кров, і Ліонель зміг продовжити зустріч.

Поєдинок «Аякса» і «Ювентуса» завершився внічию - 1:1. Рахунок наприкінці першого тайму відкрив Кріштіану Роналду, забивши 125-й м'яч у Лізі чемпіонів. Однак відразу після перерви «Аяксу» вдалося зрівняти рахунок. Нічия в першій грі дає непогані шанси на успіх за підсумками двох матчів як одній, так й іншій команді.

Ліга чемпіонів. 1/4 фіналу

«МЮ» - «Барселона» - 0:1

Шоу (12, автогол)

«Аякс» - «Ювентус» - 1:1

Роналду (45); Нерес (46)

В перший день у рамках першого матчу 1/4 фіналу Ліги чемпіонів «Ліверпуль» обіграв «Порту» з рахунком 2:0. «Тоттенхем» приймав «Манчестер Сіті» на своєму новому полі. Єдиний гол в матчі забив корейський півзахисник «Тоттенхема» Сон Хин-Мін на 78-й хвилині.

Нагадаємо, раніше називалося кілька причин зміни розкладу ігор ЛЧ. Зокрема УЄФА планувала перенести матчі ЛЧ на вихідні через створення Суперліги. Також повідомлялося, що УЄФА змінить графік матчів для виходу на ринок Китаю. Це дозволить починати ігри значно раніше, а значить зробити їх перегляд доступним на азіатському ринку. Відзначимо, що президент УЄФА виступив проти створення Суперліги, але формує новий єврокубковий турнір, пов’язаний з Лігою Європи. До цього європейські футбольні клуби хотіли замінити Лігу Чемпіонів УЄФА Суперлігою.