+14° Київ +10° Варшава +15° Вашингтон

Ліга чемпіонів: «Динамо» обіграло «Гент» у першій грі плей-офф кваліфікації

Ольга Коваль 24 Вересня 2020 07:30

Київське «Динамо» обіграло бельгійський «Гент» у першому матчі плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів - останнім відбірковим етапом в груповий турнір. Зустріч відбулася в Генті на стадіоні «Геламко Арена» і завершилася з рахунком 2:1.

На 9 хвилині гри Владислав Супряга забив свій перший гол в єврокубках. Кияни чудово почали поєдинок, але ближче до кінця тайму бельгійці перехопили ініціативу. Рахунок у грі перед самою перервою зрівняв Тім Кляйндінст, скориставшись помилкою на виході Георгія Бущана. Німецький футболіст вийшов на поле на 25 хвилині, замінивши травмованого Романа Яремчука.

У другій половині гри «Динамо» повернуло собі ініціативу. Упевненості додало видалення у суперника - другу жовту картку отримав ще один український гравець бельгійців Роман Безус. Переможний гол на 79 хвилині забив Карлос де Пена.

Доля протистояння вирішиться наступного вівторка, 29 вересня, на НСК «Олімпійський» в Києві.

Нагадаємо, в липні головним тренером «Динамо» призначили екс-тренера донецького «Шахтаря» Мірчу Луческу. Це викликало обурення вболівальників, і повідомляли навіть про відмову Луческу щодо тренування «Динамо», але врешті-решт той таки посів тренерську посаду.