+12° Київ +8° Варшава +19° Вашингтон

Ліга Націй: Бельгія обіграла Швейцарію, Англія не впоралася з Хорватією та інші результати матчів

Ольга Коваль 13 Жовтня 2018 08:44

12 жовтня відбулося 7 матчів Ліги Націй. У найбільш очікуваному поєдинку дня збірні Англії і Хорватії при порожніх трибунах голів не забили. Команди почали матч дуже обережно і перший момент виник вже ближче до завершення першої 45-хвилинки, коли пробивав Крамаріч, але воротар англійців парирував м'яч.

У другому таймі активніше була збірна Англії. Зокрема, після удару Кейна хорватів врятувала перекладина воріт. Пізніше Кейн забив, правда з офсайду. У підсумку матч закінчився сухою нічиєю.

Набагато більш видовищним був матч Бельгія - Швейцарія. На гол Лукаку швейцарці відповіли точним пострілом Гаврановіча за 14 хвилин до закінчення матчу. Однак Лукаку виявився не згоден на нічию і на 84-й хвилині забив переможний м'яч, оформивши дубль у поєдинку.

У Лізі B Австрія завдяки голу Арнаутовича мінімально здолала Північну Ірландію і здобула свою першу перемогу в Лізі Націй. З таким же мінімальним рахунком 1:0 перемоги святкували збірні Греції, Фінляндії та Білорусі, а Сан-Марино зазнав третьої поразки програвши на виїзді Молдові - 2:0.

Голи: Гінсарі, 31, 67

Нагадаємо, для проведення турніру в рамках Ліги Націй українська збірна отримала нового нападника з «Шахтаря».