$ 39.6 € 42.28 zł 9.77
+3° Київ +6° Варшава +12° Вашингтон

Ліга націй: збірна України розгромно програла Іспанії

Ольга Коваль 07 Вересня 2020 07:20

Збірна Іспанії здобула велику перемогу над національною командою України в матчі другого туру Ліги націй. Зустріч в Мадриді завершилася з рахунком 4:0.

Вже на 3 хвилині захисник іспанців Серхіо Рамос забив перший гол, реалізувавши пенальті. Незабаром капітан команди ударом головою подвоїв перевагу. Ще до завершення першого тайму Ансуї Фаті зробив рахунок розгромним. Крапку в матчі поставив Ферран Торрес на 84 хвилині.

Після двох турів у активі України 3 очки, команда опустилася на друге місце в групі.

Нагадаємо, «синьо-жовта» команда розпочала новий розіграш турніру з перемоги над Швейцарією.

Футбольні клуби Української Прем’єр-ліги схвалили створення власного телеканалу «УПЛ ТВ», заявив виконавчий директор УПЛ Євген Дикий.

Лігу націй 2020/2021 можуть скасувати через пандемію коронавірусу.

«Шахтар» посів рекордну позицію в клубному рейтингу УЄФА.