$ 39.47 € 42.18 zł 9.77
+18° Київ +13° Варшава +11° Вашингтон

Ліга націй: збірна України розгромно програла Словаччині та інші результати матчів

Евгений Пухальский 17 Листопада 2018 11:00

16 листопада завершилися поєдинки другого ігрового дня 5-го туру Ліги націй УЄФА.

Збірна України, яка достроково гарантувала собі перше місце в групі B1, крупно програла словакам. Зустріч пройшла в Трнаві і завершилася з рахунком 4:1. Господарі поля відкрили рахунок вже на 6-й хвилині матчу. Руснак після розіграшу штрафного потужно пробив і м'яч після рикошету залетів у сітку воріт нашої збірної. На 26-й хвилині словаки подвоїли свою перевагу завдяки голу Куцка. Після перерви українці зуміли відквитати один м'яч. Караваєв з правого флангу навісив на Коноплянку і той з лінії штрафної відправив м'яч у дальній кут воріт Дубравки. Однак після цього підопічні Андрія Шевченка пропустили ще двічі. Спершу Адам Зреляк замкнув п'яткою передачу Русняка. А через десять хвилин відзначився Мак, який точно пробив з-за меж штрафного майданчика.

Результати всіх матчів ігрового дня

Ліга А

Нідерланди – Франція – 2:0

Голи: Вейналдум, 44, Депай, 90 (з пенальті).

Ліга B

Словаччина – Україна – 4:1

Голи: Руснак, 6, Куцка, 26, Зреляк, 52, Мак, 61 – Коноплянка, 47.

Уельс – Данія – 1:2

Голи: Бейл, 89 – Йоргенсен, 42, Брейтуейт, 88.

Ліга C

Словенія – Норвегія – 1:1

Голи: Вербич, 9 – Йонсен, 85.

Кіпр – Болгарія – 1:1

Голи: Захаріу, 24 – Димітров, 89 (з пенальті).

Ліга D

Гібралтар – Вірменія – 2:6

Голи: Де Бар, 10, Прістлі, 78 – Мовсісян, 27, 48, 52, 54, Карташян, 66, Карапетян, 90.

Ліхтенштейн – Македонія – 0:2

Голи: Барді 53, Несторовскі, 90.

Раніше повідомлялося, що збірна Боснії і Герцеговини зіграє з Україною в елітному дивізіоні Ліги націй.