Ліга Європи: «Динамо» не залишило шансів «Ренну», «Ворскла» поступилася «Карабаху»

Поділитись:

У четвер, 8 листопада, завершилися поєдинки четвертого туру групового раунду Ліги Європи.

Київське “Динамо” на НСК “Олімпійський” впевнено переграло французький “Ренн” з рахунком 3:1. Перший м’яч динамівцям вдалося забити вже на 13-й хвилині матчу. Циганков подав з кутового на ближню штангу, і Вербич головою зрізав м’яч у дальній кут. На 68-й хвилині киянам вдалося подвоїти свою перевагу. Після подачі зі штрафного крайній захисник Миколенко головою переправив м’яч у ворота суперників. Через кілька хвилин Шапаренко прорвався по флангу, увійшов у штрафний майданчик “бретонців” і точним ударом в дальній кут довів рахунок до розгромного. Гостям вдалося забити лише під кінець матчу. На 89-й хвилині М’Байе Ньянг переправив м’яч у воротарський, де Теосон Сібачо в упор розстріляв Дениса Бойко.

Ще один представник України в Лізі Європи, полтавська «Ворскла» не зуміла вдома переграти азербайджанський «Карабах». Єдиний гол був забитий на 12-й хвилині матчу. Захисник полтавчан Артур збив гравця суперника у власному штрафному майданчику і Абдуллаєв з 11-метрів пробив точно в кут воріт Шуста. До кінця матчу підопічні Василя Сачко намагалися підловити суперника на контратаках, але азербайджанці грамотно оборонялися.

Види – ПАОК – 1:0

Раніше повідомлялося, що букмекери пророкують перемогу «Динамо» і «Ворсклі» в Лізі Європи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.