+9° Київ +7° Варшава +12° Вашингтон

Ліга Європи: українські клуби ускладнюють собі вихід до наступного етапу турніру

Ольга Коваль 10 Серпня 2018 09:24

«Зоря» не поступилася «Бразі» у першому матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи. Гра проходила у Запоріжжі на стадіоні «Славутич-Арена» і завершилася з рахунком 1:1.

Перший м'яч у ворота суперника відправив півзахисник португальської команди Рікарду Орта, який відзначився в середині другого тайму. Луганчани зрівняли рахунок через три хвилини завдяки точному удару хавбека Олександра Караваєва.

«Маріуполь» в Одесі програв «Бордо» в першому матчі 3 кваліфікаційного раунду Ліги Європи. Поєдинок на стадіоні «Чорноморець» завершився з рахунком 1: 3. Рахунок гри на 7 хвилині відкрили українці завдяки зусиллям Дмитра Мишнева після навісу з кутового. Але «Бордо» ще в першому таймі вийшов вперед - дубль за 4 хвилини оформив Гаетан Лаборд. На старті другого тайму «Бордо» розіграв блискучу комбінацію біля воріт «Маріуполя», яку точним ударом завершив Чуаемі.

Нагадаємо, півзахисник збірної України Руслан Малиновський забив переможний м'яч у ворота польського «Леха» за бельгійський «Генк» в першому поєдинку 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи.