+12° Київ +18° Варшава +10° Вашингтон

«Ліон» став п'ятикратним переможцем жіночої ЛЧ

Ольга Коваль 25 Травня 2018 09:29

«Ліон» виграв жіночий фінал ЛЧ втретє поспіль. Жіноча футбольна команда французького «Ліона» стала п'ятикратним переможцем жіночої Ліги чемпіонів УЄФА. Команда виграла в Києві з рахунком 4:1 у німецького «Вольфсбурга». Матч пройшов у четвер на стадіоні «Динамо» ім. В. Лобановського в столиці України.

Основний час матчу завершився без забитих голів. На 93-й хвилині додаткового часу німецькі футболістки вирвалися вперед. Але через три хвилини «Вольфсбург» залишився в меншості після видалення гравця за другу жовту картку.

На 98-й хвилині гравці «Ліона» зрівняли рахунок, на 99-й хвилині вийшли вперед, а на 103-й і 116-й хвилинах закріпили свій успіх.

У 2016 році француженки обіграли у фіналі в серії пенальті якраз «Вольфсбург». А в 2013 році в фіналі між цими командами перемогу здобули німецькі футболістки.

Нагадаємо, до Києва прибули футболісти чоловічої Ліги Чемпіонів УЄФА - гравці команд «Ліверпуль» і «Реал». Тренера оголосили повний склад команд, які братимуть участь у фіналі Ліги Чемпіонів у столиці України 26 травня.