+7° Київ +6° Варшава +12° Вашингтон

«Ліверпуль» завдяки серії пенальті став володарем Суперкубку УЄФА

Ольга Коваль 15 Серпня 2019 07:51

«Ліверпуль» обіграв «Челсі» в матчі Суперкубку УЄФА і став володарем трофея. Поєдинок в Стамбулі на стадіоні «Бешикташ Парк» завершився в основний час з рахунком 1:1. У додатковий час команди знову обмінялися голами, а доля Суперкубку вирішилася в серії пенальті.

Лондонський клуб відкрив рахунок у грі на 36 хвилині зусиллями Олів'є Жиру. Садіо Мане зрівняв рахунок на 48 хвилині, а вже в додатковому таймі оформив дубль. «Челсі» зміг відігратися на 100 хвилині завдяки пенальті Жоржиньо.

У серії післяматчевих пенальті перемогу здобув «Ліверпуль» з рахунком 5:4. Єдиний пенальті не реалізував Абрахам.

Нагадаємо, 1 червня у Мадриді на стадіоні «Ванда Метрополітано» англійський «Ліверпуль» упевнено переміг лондонський «Тоттенгем» у фіналі  Ліги Чемпіонів з рахунком 2:0. Це вже шостий виграш у ЛЧ для ліверпульської команди.

Перед цим, футбольна команда «Ліверпуль» в рамках матчу-відповіді у півфіналі Ліги чемпіонів видовищно розгромила «Барселону», забивши чотири м’ячі і отримавши вихід до фіналу чемпіонату.

У 2018 році «Ліверпуль» не зміг подолати мадридський «Реал» у фіналі головного клубного турніру Європи та програв з рахунком (1:3)

У зв’язку з цим «Ліверпуль» планував замінити свого воротаря Лоріуса Каріуса, чиї помилки зокрема призвели до поразки команди у фіналі Ліги чемпіонів.

А у матчі 4-го туру групового етапу Ліги чемпіонів підопічні Юргена Клоппа уперше в історії зазнали третьої виїзної поразки поспіль, поступившись «Црвені Звезді».