+8° Київ +9° Варшава +8° Вашингтон

Львів’янка здобула «срібло» екстремального пробігу в Білорусі

Олег Бесараб 26 Березня 2018 16:15

Львів’янка Лариса Лабарткава здобула срібну медаль 48 годинного пробігу «Самоперевершення» в Білорусі. Вона в екстремальних умовах подолала дистанцію в 212 км.

Як повідомляє прес-служба Львівської ОДА, Лариса Лабарткава посіла друге місце серед жінок та в загальному заліку виявилася на 6 місці. Змагання відбувалися впри температурі в 16-20 градусів морозу. Спортсменка була найстаршою учасницею за віком – їй 69 років. Раніше на схожих змаганнях в Росії вона посіла перше місце, в Молдові - четверте, а в Україні здобувала «бронзову» медаль.

Також повідомлялося, що українці взяли два золота на турнірі зі стрільби у Дортмунді, а українські дзюдоїсти завоювали комплект медалей на етапі Гран-прі в Марокко.