+10° Київ +4° Варшава +15° Вашингтон

«Ліверпуль» ювілейний раз програв «Манчестеру Юнайтед» матч Кубка Англії

UA.NEWS 25 Січня 2021 17:26

«Червоні дияволи» переграли «червоних».

Напередодні на «Олд Траффорд» відбувся матч 1/16 фіналу Кубка Англії, в якому лідер Англійської Прем'єр-ліги «Манчестер Юнайтед» приймав чемпіона АПЛ «Ліверпуль», повідомляє OptaJoe.

Це був другий поєдинок цих команд за останній тиждень. Нагадаємо, 17 січня в матчі 19-го туру АПЛ на «Енфілді» команди зіграли внічию - 0:0.

Цього разу перебіг матчу виявився значно динамічнішим.

На 18-й хвилині рахунок відкрили гості. Роберто Фірміно фірмовою дивовижною передачею забезпечив м'ячем Мохамеда Салаха - і єгиптянин розпечатав ворота Джордана Гендерсона - 0:1.

Досить швидко господарі відновили статус-кво. Мейсон Грінвуд скористався передачею Маркуса Решфорда, вийшов сам на сам з Алісоном і з «тещиної» ноги поклав м'яч у дальній кут воріт - 1:1.

А в дебюті другого тайму вже відзначився сам Решфорд, вивівши «червоних дияволів» уперед - 2:1.

«Червоним» також не довелося довго відіграватися: після обрізки Едінсона Кавані в центрі поля підопічні Юргена Клоппа досить швидко доправили м'яч до Салаха, який оформив дубль - 2:2.

Усе вирішив гол Бруну Фернандеша на 78-й хвилині зі штрафного удару - 3:2.

Таким чином «Манчестер Юнайтед» удесяте за всю історію Кубка Англії вибив «Ліверпуль» з турніру.

Італійська «Рома» запропонувала 12 млн євро за форварда бельгійського «Гента» і збірної України Романа Яремчука.

Мадридський клуб третього дивізіону Іспанії «Інтернасьонал» придбав нападника Давида Барраль. Трансфер увійде в історію футболу як перший, розрахунки за яким здійснювалися в криптовалюті.

Голкіпер мадридського «Реалу» Андрій Лунін може продовжити кар’єру в «Гетафе».