+12° Київ +9° Варшава +11° Вашингтон

«Ман Сіті» впевнено розібрався з «МЮ»: Сульшер все ближче до відставки

UA.NEWS 06 Листопада 2021 17:18

У манкуніанському Дербі сильнішими виявилися підопічні Гвардіоли. «Городяни» забили у ворота Де Хеа два голи - 2: 0.

Вже на 7-й хвилині Байї, який вперше вийшов цього сезону в АПЛ зрізав м'яч у власні ворота після подачі з лівого флангу від Канселу - 1:0 на користь «Сіті».

У МЮ перший момент стався на 26-й хвилині, але удар Роналду після флангової подачі відбив Едерсон.  А ось на 45-й хвилині Бернарду Сілва забив другий у ворота «червоних дияволів», як виявилося цей гол став останнім у зустрічі.

У другому таймі МЮ активізувався, але забити хоча б раз у ворота Едерсона підопічні Сульшера не зуміли. У підсумку фінальний свисток зафіксував 2-0 на користь «Сіті».

Раніше ми писали, що український футбольний тренер Андрій Шевченко може очолити італійський клуб «Дженоа». В даний час він веде переговори з керівництвом клубу.