+9° Київ +11° Варшава +11° Вашингтон

«Манчестер Юнайтед» програв «Вільярреалу» у шаленому фіналі Ліги Європи

UA.NEWS 27 Травня 2021 09:39

У фіналі Ліги Європи англійський «Манчестер Юнайтед» програв іспанському «Вільярреалу».

Про це повідомляє Еспресо.TV.

На 29-й хвилині півзахисник «Вільярреалу» Даніель Парехо виконав вдалу подачу зі штрафного удару. Іспанець відправив м'яч до воріт МЮ, де Херард Морено виграв боротьбу і завдав потужного завершального удару. 1:0 - «Вільярреал» вийшов вперед.

«Манчестер Юнайтед» зумів зрівняти рахунок лише всередині другого тайму. Едінсон Кавані точно пробив по воротах «Вільярреалу» після передачі Скотта Мактомінея - 1:1.

Команди не зуміли визначити переможця зустрічі в основний час і їм довелось грати овертайм. Проте навіть 120 хвилин було мало, щоб забити третій гол у матчі.

Все вирішилось у серії післяматчевих пенальті. Гравці пробили 22 ударів, справа дійшла навіть до голкіперів, але все ж кращу майстерність продемонстрували футболісти «Вільярреалу» і перемогли МЮ з рахунком 11:10. Вирішальний пенальті не забив Давід Де Хеа.

У півфіналі МЮ вибив італійську «Рому», а «Вільярреал» здолав лондонський «Арсенал». В 1/8 фіналу Ліги Європи іспанці виявились сильнішими за київське «Динамо».

Ліга Європи Фінал 26 травня

«Вільярреал» (Іспанія) - «Манчестер Юнайтед» (Англія) 1:1 (серія пенальті - 11:10)

Голи: Морено, 29 - Кавані, 55

Нагадаємо, у березні київське «Динамо» вилетіло з Ліги Європи на стадії 1/8 фіналу також програвши  «Вільярреалу». Іспанці забили два м’ячі у ворота українського клубу.

Як відомо, 6 травня у матчі-відповіді півфіналу Ліги Європи англійський «Манчестер Юнайтед» програв італійській «Ромі», але вийшов у фінал.

Інший матч між «Арсеналом» і «Вільярреалом» закінчився нульовою нічиєю.

Союз європейських футбольних асоціацій із нового сезону збільшив розмір призових у Лізі чемпіонів.

Раніше УЄФА представив офіційний гімн Євро-2020 – композицію We Are The People, яку виконали всесвітньо відомі нідерландський ді-джей Мартін Гаррікс та учасники ірландського гурту U2 Боно й Едж (відео).

Також УЄФА порушила справу проти іспанських клубів «Барселона» і «Реал» та італійського «Ювентуса», що залишилися в «Суперлізі».