+10° Київ +5° Варшава +14° Вашингтон

Марченко переміг суперника з топ-50 світового рейтингу: він зробив це вперше за п’ять років

UA.NEWS 19 Жовтня 2021 16:56

Найкращий тенісист України на даний момент - Ілля Марченко вийшов до другого раунду турніру АТР 250 в Москві.

Уточняється, що на старті основної сітки Кубка Кремля тенісист з Донецька в двох сетах за 1 годину і 23 хвилини обіграв № 35 рейтингу АТР з Казахстану Олександра Бублика — 6:4, 6:3.

Ця перемога стала для нього першої з 2016 року над тенісистом, який входить в топ-50 світового рейтингу.

Марченко під час матчу зробив три брейки і відіграв на своїй подачі два брейк-поїнта. Також українець подав шість ейсів і зробив три подвійні помилки.

Наступним суперником кращого тенісиста України стане Джон Міллман, який в світовому рейтингу стоїть на 62-му місці. У разі перемоги над австралійцем Марченко у чвертьфіналі турніру в Москві може зіграти з третім сіяним з Росії Кареном Хачановим.

Раніше ми писали, що перша «ракетка» України Еліна Світоліна після Відкритого чемпіонату США поліпшила свій індивідуальний рейтинг в жіночій тенісній асоціації.

Минулого року українська тенісистка була в ТОП – 4 рейтингу. Але від 10 лютого 2020 року вище 5-го місця не піднімалася. Найвища сходинка за кар’єру Світоліної – 3-тє місце.