+12° Київ +11° Варшава +11° Вашингтон

«Маріуполь» вийшов у наступне коло Ліги Європи, перемігши «Юргорден»

Ольга Коваль 03 Серпня 2018 07:46

«Маріуполь» переміг у повторному матчі другого раунду кваліфікації Ліги Європи шведський «Юргорден» з рахунком 2:1 і пробився до наступного кола змагань.  Перший тайм поєдинку в Одесі завершився без забитих м’ячів. Після перерви «Маріуполь» вийшов вперед після голу Олександра Піхальонка на 64-й хвилині. На 78-й хвилині «Юргорден» відігрався – відзначився Баджи.

Основний час поєдинку завершився внічию 1:1. Перший матч між суперниками також завершився з рахунком 1:1, тому команди грали додатковий час. На 97-й хвилині Руслан Фомін вивів «Маріуполь» вперед, реалізувавши пенальті. Рахунок 2:1 зберігся до фінального свистка і він вивів український клуб до наступного раунду Ліги Європи.

У третьому колі кваліфікації Ліги Європи «Маріуполь» зіграє з переможцем пари «Бордо» - «Вентспілс».

Перша гра команди у ЛЄ була не надто результативною. Матч закінчився з рахунком 1:1 і надія у «Маріуполя» була на матч у відповідь в Одесі.