+9° Київ +11° Варшава +11° Вашингтон

Марта Костюк стала чемпіонкою тенісного турніру Junior Masters

Олег Бесараб 29 Жовтня 2017 15:59

Українська тенісистка Марта Костюк стала переможницею Підсумкового турніру Junior Masters ITF. Змагання проходили в китайському Ченду.

У фіналі 15-річна киянка завдала поразки 16-річній словенській тенісистці Кайе Юван: 6-4 6-3, повідомляє Тенісний портал України. Костюк здобула другу перемогу над Юван на цьому тижні (перший раз Марта обіграла Кайю в груповому турнірі). По ходу турніру в Китаї 15-річна киянка, яка є наймолодшою ​​учасницею цього року, провела п'ять матчів, не програвши жодного сету своїм суперницям.

В цьому році за час виступів на юніорському рівні Марта Костюк виграла одиночний титул на Australian Open, завоювала срібну медаль на чемпіонаті Європи в одиночному розряді і золоту в парному, а також стала переможницею Відкритого чемпіонату США.

Раніше повідомлялося, що Еліна Світоліна вперше зіграє в турнірі року WTA. Раніше вона виграла стартовий раунд турніру в Гонконгу.