+6° Київ +6° Варшава +24° Вашингтон

Мората встановив два рекорди Іспанії, а Італія 10-й раз вийшла до фіналу великого турніру

UA.NEWS 07 Липня 2021 10:37

Підопічні Роберто Манчіні взяли реванш за поразку у вирішальному матчі Євро-2012 в Києві, а «Фурія роха» вперше програла на півфінальній стадії.

У ніч на середу збірна Італії обіграла іспанців у півфіналі Євро-2020, опинившись кращою в серії пенальті. При цьому статистики виявили кілька примітних фактів, повідомляє Спорт.Сьогодні.

Збірна Іспанії вперше на великих турнірах – чемпіонатах Європи і світу – поступилася в півфіналі. Раніше піренейці п'ять разів грали на цій стадії і неодмінно перемагали.

Відразу два досягнення підкорилися Альваро Мораті. Форвард своїм шостим голом побив рекорд Фернандо Торреса у збірній. При цьому Альваро виявився першим іспанцем, який на «Вемблі» забивав і в формі клубу, і в формі національної команди.

Італійська команда 10-й раз дійшла до вирішального матчу Євро або «мундіалю». Більшого досягти вдавалося лише німецькій «машині».

Команда Роберто Манчіні забила 12 м'ячів, повторивши національне досягнення. Хоча б один гол у фіналі його перекриє.

При цьому відразу п'ятеро футболістів «Скуадри адзурри» забили по два м'ячі. Раніше подібне вдавалося лише Франції-2000.

Нагадаємо, раніше хейтери засипали погрозами та образами нападника іспанської збірної і Ювентуса Альваро Морату за те, що той втратив масу моментів у грі з поляками.

3 липня збірна України поступилася Англії у чвертьфіналі чемпіонату Європи та припинила виступи на турнірі.

Головний тренер збірної України з футболу Андрій Шевченко прокоментував поразку українських футболістів в матчі проти Англії. У чвертьфіналі Євро-2020 суперник здобув перемогу з рахунком 4:0.

Головний тренер Англії Гарет Саутгейт також прокоментував результати матчу з Україною в 1/4 фіналу Євро-2020.

Британські букмекери оцінили шанси на перемогу у чемпіонаті Європи команд, які вийшли до півфіналу.