+12° Київ +8° Варшава +23° Вашингтон

На Євро-2018 з боротьби серед молоді українки здобули два «золота»

Ілона Завальнюк 08 Червня 2018 19:11

На молодіжному чемпіонаті Європи-2018 з боротьби U-23, який проходить у Стамбулі українки вибороли 4 медалі – 2 золотих та 2 бронзових за підсумками першого фінального дня.

Перше місце у найважчій ваговій категорії – до 76 кг, посіла Анастасія Шустова, студентка Львівського державного університету фізичної культури. Анастасія розпочала поєдинки з чвертьфіналу, де з рахунком 8:2 перемогла Франсі Ріадент (Німеччина), яка є дворазовою чемпіонкою Старого Світу серед молоді, повідомляє ldufk.edu.ua. У півфіналі Шустова поклала на лопатки румунку Каталіну Аксент (5:0). А у фінальному поєдинку  перемогла росіянку Крістіну Шумову з рахунком 5:2.

«Золото» у найлегшій ваговій категорії до 50 кг Україні принесла львів’янка Оксана Лівач, яка перемогла у фіналі туркеню Евін Демірхан.

Дві «бронзи»  здобули боротьбістки із Херсону. Олена Кремзер посіла  третє місце у категорії до 59 кг завдяки перемозі над росіянкою Крістіною Єлоєвою (10:2), а у фіналі – над литовкою Корнелію Зайчевайте. У категорії до 68 кг бронзовою призеркою стала Алла Белінська, яка програла лише туркені Бусе Тосун. У поєдинку за «бронзу» Алла здолала білоруску Євгенію Андрейчикову.

Змагання закінчаться 8 червня, представниці ще п’яти вагових категорій позмагаються за медалі, серед них дві українки – Аліна Акобія з Київщини (вага до 57 кг) та Ілона Прокопевнюк з Херсона (вага до 62 кг). Українкам у фіналі світить зустріч з росіянками Олександрою Андрєєвою і Тетяною Смоляк відповідно.

Раніше повідомлялось, що українки отримали три бронзові нагороди на Чемпіонаті світу з боротьби серед спортсменів до 23-х років.