$ 39.67 € 42.52 zł 9.86
+11° Київ +11° Варшава +18° Вашингтон

Названо найкращого українського спортсмена березня

Олег Бесараб 02 Квітня 2019 16:02

Національний олімпійський комітет України визнав біатлоніста Дмитра Підручного найкращим спортсменом березня. Напередодні він виграв «золото» чемпіонату світу.

Як повідомляє офіційний сайт НОК, для Дмитра Підручного це перший такий титул з боку комітету. Також старшого тренера чоловічої збірної України з біатлону Юрая Санітру названо найкращим тренером березня.

Біатлоніст та тренер відзначилися на чемпіонаті світу-2019 в шведському Естерсунді. В гонці переслідування на 12,5 км Дмитро Підручний вперше в історії України здобув золоту медаль світової першості серед чоловіків.

Минулого року на Кубку світу в Італії Дмитро Підручний з трьома незакритими мішенями фінішував з 44 результатом, а інший українець Володимир Семаков показав найкращий результат у кар’єрі. Він стартував з 94 місця, а прийшов 12-м. У 2018 році українська команда виграла естафету, яка завершає чемпіонат Європи з біатлону, в італійському Ріднау.

А на зимових Олімпійських іграх в Пхьончхані українська збірна прийшла 7-ю у змішаній естафеті з біатлону. Золото завоювала збірна Франції.