Обрано найкращих спортсменів місяця з легкої атлетики

Ілона Завальнюк 10 Травня 2019 07:17

Найкращими легкоатлетами у квітні стали Інна Кашина та Ігорь Олефіренко. Їх обрано спільно Радою Федерації легкої атлетики України, вболівальниками та представниками ЗМІ.

Избраны спортсмены месяца по легкой атлетике

Інна Кашина завоювала друге місце на змаганнях серії IAAF Race Walking Challenge у Ріу-Майор з олімпійським нормативом зі спортивної ходьби на 20 кілометрів (1:29,30 год).

Ігор Олефіренко  став 17-тим на марафоні серії IAAF Gold Label Race у Лондоні (2:11,55 год).

Раніше українські легкоатлетки встановили особистий рекорд на чемпіонаті Європи U20. А минулого року паралімпійська збірна України виграла 49 медалей, з яких 19 золотих, 22 срібних і 8 бронзових на чемпіонаті Європи з легкої атлетики.

Нагадаємо, Андрія Шевченка визнано одним з найкращих футболістів за чверть століття. А  нокаут українського чемпіона світу, боксера Василя Ломаченка, який переміг у поєдинку з Ентоні Кроллою, було названо найкращим у квітні.