+15° Київ +14° Варшава +10° Вашингтон

Обрано найращого тренера та найяскравішого  футболіста 26 туру УПЛ

Ілона Завальнюк 30 Квітня 2019 16:36

Найращим наставником 26-го туру чемпіонату України серед клубів УПЛ було обрано тренера луганської «Зорі» Юрія Вернидуба. Всеукраїнське об’єднання тренерів з футболу віддало йому це звання за блискучу перемогу над «Олександрією» (2:0) та 4 місце у турнірній таблиці.

Найкращим футболістом 26 туру став півзахисник «Зорі» Артем Громов. Згідно повідомлення на сайті УПЛ, експерти обрали його за забиті два м’ячі у ворота «Олександрії».

Зазначимо, що найкращим наставником 2018 року став тренер «Олександрії» Володимир Шаран. Його підопічні закінчили рік на 3-му місці в таблиці Української Прем’єр-Ліги.

Раніше повідомлялось, що «Зоря» підпише вихованця та захисника «Порту» безкоштовно. При цьому Фернанду Фонсека переїде повноцінно, а не на правах оренди з додатковими умовами.

Також було названо найкращого українського спортсмена березня. Національний олімпійський комітет визнав таким біатлоніста Дмитра Підручного, який напередодні виграв «золото» чемпіонату світу.