+6° Київ +1° Варшава +13° Вашингтон

Одесити стали чемпіонами світу з веслування

Олег Бесараб 06 Жовтня 2017 15:04

Одеські спортсмени завоювали титул чемпіонів світу в декількох видах змагань на чемпіонаті світу з веслування на човнах «DragonBoat». Чемпіонат пройшов у вересні в Венеції.

[gallery link="none" size="full" ids="35569,35564,35562,35566"]

Одеські спортсмени представляли Україну в складі команди «Хімік» і завоювали титул чемпіонів світу в категорії «Майстер 40+», а також в гонках «MIX» на дистанціях 200 і 500 метрів. Про це повідомили виданню «Думська» в одеському муніципалітеті. У змаганнях взяли участь 60 команд з різних країн світу: України, Італії, Німеччини, США, Китаю, Угорщини, Швеції, Англії, Росії, Молдови, Іспанії, Чехії, Франції, Ірландії і Словаччини.

Раніше повідомлялося, що українські спортсмени завоювали три нагороди на Кубку світу з веслування. А ветеран АТО Вадим Свириденко на «Іграх нескорених» в Торонто отримав «бронзу» у змаганнях з веслування на тренажерах.