Олімпіада-2018: медальний залік на 23 лютого

Поділитись:

У п’ятницю, 23 лютого, під час фінальних змагань на Олімпіаді-2018 у Пхьончхані було розіграно 4 комплекти медалей. Олімпійські нагороди отримали переможці підсумкових змагань з фігурного катання, фрістайлу, ковзанярського спорту і біатлону. Також відбулися півфінали з керлінгу та хокею, повідомляє «РБК-Україна».

В одиночній довільній програмі з фігурного катання серед жінок, золото взяла росіянка Аліна Загітова. У фрістайлі скі-крос у жінок чемпіонкою стала канадка Келсі Серва.

У ковзанярському спорті на 1000 метрів серед чоловіків «золото» виграв Кільдій Нуїс з Нідерландів, а в естафеті з біатлону серед чоловіків переможцями стали спортсмени зі Швеції.

Українські спортсмени Артем Прима, Сергій Семенов, Володимир Семаков, Дмитро Підручний у чоловічій естафеті з біатлону посіли 9 місце.

На сьогоднішній день лідерство у медальному заліку ХХIII зимових Олімпійських ігор зберігає Норвегія. У скарбничці норвезьких спортсменів 37 медалей (13 золотих, 14 срібних, 10 бронзових).