Олімпіада-2018: Німеччина лідирує в медальному заліку

Поділитись:

Збірна Німеччини лідирує в медальному заліку після розіграшу 13 з 102 комплектів нагород XXIII зимових Олімпійських ігор в Південній Кореї. У команди три золота і одна бронза. Всього нагороди завоювали спортсмени 14 країн, повідомляється на сайті змагань в Пхенчхані.

На другому місці – збірна Нідерландів, яка завоювала дві золоті, дві срібні та одну бронзову медалі. Третю сходинку в таблиці займають США, в їхній скарбничці – два золота, одне срібло та три бронзи.

6-9. Франція 1-0-0 (1)

10-11. Олімпійські спортсмени з Росії 0-1-1 (2)

10-11. Чехія 0-1-1 (2)

12.Фінляндія 0-0-2 (2)

13-14. Італія 0-0-1 (1)

13-14. Казахстан 0-0-1 (1)

Українці за два дні не змогли підібратися до п’єдесталу. Краще за інших себе проявили біатлоністи. У спринті Віта Семеренко стала 14, а Дмитро Підручний – 21. У НОК повідомили розклад змагань на 12 лютого.

Нагадаємо, раніше стала відома загальна кількість медалей, які розіграють на Олімпіаді в Пхенчхані і призовий фонд для переможців.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.