+1° Київ +6° Варшава +13° Вашингтон

Олімпіада-2020: українські каноїсти вийшли до півфіналу змагань

UA.NEWS 02 Серпня 2021 09:00

На Олімпійських іграх-2020 на Токіо українські каноїсти Алтухов і Янчук впевнено вийшли в півфінал змагань. Спортсмени фінішували другими в чвертьфінальному заїзді на дистанцію 1000 м в змаганнях каное-двійок.

Про це повідомляє видання Champion.

Обійти українців зміг тільки бразильський екіпаж (на 0,7 с). Півфінал відбудеться у вівторок, 3 серпня.

Раніше на Олімпійських іграх в Токіо венесуельська легкоатлетка Юлімар Рохас виграла золоту медаль у потрійному стрибку. До цього він належав українській спортсменці.

Український плавець Романчук в запливі вільним стилем на 1500 метрів завоював «срібло» на Олімпіаді в Токіо.

Українська тенісистка Еліна Світоліна виграла у представниці Казахстану Олени Рибакіна і завоювала «бронзу» на Олімпійських іграх в Токіо.