+8° Київ +5° Варшава +15° Вашингтон

Олімпіада-2020: в Токіо побили рекорд українки, що тримався більше 20 років

UA.NEWS 02 Серпня 2021 07:51

На Олімпійських іграх в Токіо венесуельська легкоатлетка Юлімар Рохас виграла золоту медаль у потрійному стрибку. До цього він належав українській спортсменці.

Рекорд встановила Інеса Кравець 25 років тому, вказано на офіційному сайті Олімпіади.

«Рекорд, який з 1995 року утримувала українка Інеса Кравець - 15,50 метрів, Рохас перевершила своїм могутнім фінальним стрибком», - йдеться на сайті.

Юлімар Рохас виконала потрійний стрибок на 15,67 метра - це на 17 сантиметрів далі, ніж свого часу українська легкоатлетка. Так Рохас встановила світовий рекорд в дисципліні. Вона також стала першою жінкою в Венесуелі, яка отримала Олімпійське золото.

Раніше український плавець Романчук в запливі вільним стилем на 1500 метрів завоював «срібло» на Олімпіаді в Токіо.

Українська тенісистка Еліна Світоліна виграла у представниці Казахстану Олени Рибакіна і завоювала «бронзу» на Олімпійських іграх в Токіо.

Станом на ранок 31 липня на 8-му дні Олімпійських ігор, в медальному заліку лідирує Китай. Україна зайняла 61 місце.