$ 39.6 € 42.28 zł 9.77
+2° Київ +6° Варшава +13° Вашингтон

Визначився другий фіналіст Євро-2020: як закінчився матч між Англією і Данією

Ольга Коваль 08 Липня 2021 07:32

Збірна Англії перемогла Данію і вийшла в фінал Євро-2020. Вирішальний переможний гол був забитий в екстра-таймі – 2:1.

Англія жваво почала матч і бігла атакувати датські ворота, але захист Данії справлялася з англійським ентузіазмом. Ближче до середини тайму Данія зовсім змогла знизити темп матчу і, по суті, взяти ситуацію під контроль. В одному з моментів в атаці данці заробили штрафний. І його майстерно виконав 20-річний Міккель Дамсгаард, пише «РБК-Україна».

Після цього Данія пішла захищати свій результат і не поспішала вперед. Англія ж шукала шанси зрівняти і все наближалася до цього. І вийшло. На 39-й хвилині Рахім Стерлінг після прострілу з правого флангу влетів у ворота разом з м'ячем від ніг капітана Данії Симона Кьяер.

У другому таймі Англія посилила тиск і мала моменти для другого голу, але Каспер Шмайхель в низці моментів виручив свою команду. І завдяки цьому матч перейшов в два екстра-тайми.

В екстра-таймі ситуація на полі не змінилася. І все прийшло до пенальті, правда сумнівному після падіння Рахіма Стерлінга від контакту з Янніком Вестергором в штрафний. Харрі Кейн не забив пенальті, Шмайхель потягнув удар, але вже не впорався з добиванням форварда «Тоттенхема».

У час, що залишився Данія не змогла влаштувати штурм заради другого голу. І Англія вперше в історії потрапила у фінал Євро. 11 липня на Уемблі вони зіграють з Італією.

Напередодні Італія і Іспанія розіграли першу путівку в фінал Євро-2020 6 червня. Команди в основний і додатковий час переможця не виявили - рахунок зберігався 1:1.

Нагадаємо, 3 липня збірна України поступилася Англії у чвертьфіналі чемпіонату Європи та припинила виступи на турнірі.

Головний тренер збірної України з футболу Андрій Шевченко прокоментував поразку українських футболістів в матчі проти Англії. У чвертьфіналі Євро-2020 суперник здобув перемогу з рахунком 4:0.

Головний тренер Англії Гарет Саутгейт також прокоментував результати матчу з Україною в 1/4 фіналу Євро-2020.

Британські букмекери оцінили шанси на перемогу у чемпіонаті Європи команд, які вийшли до півфіналу.