Український лижник виграв друге золото Паралімпіади-2018

Українець Максим Яровий на XII Паралімпійських іграх у Пхьончхані виграв другу золоту нагороду.

«Яровий Максим сьогодні виборов золоту нагороду. Це перше паралімпійське золото в його спортивній кар’єрі. Минулих ігор саме цього дня він був четвертим, а загалом виборов 2 срібла та 1 бронзу. Це вже друга золота нагорода України на Паралімпіаді-2018», – повідомляє Національний спорткомітет Паралімпійських ігор у Facebook.

Яровий посів перше місце серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату в лижних гонках сидячи на дистанції 15 кілометрів. Другим фінішував американець, третє місце – у корейця.

Тарас Рудь у цій гонці посів сьоме місце.

Як повідомлялося, у перший день Паралімпіади українські спортсмени завоювали 5 медалей.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.