Паралімпіада-2018: українці завоювали 5 медалей у перший день

Паралімпійська збірна України завоювала відразу п’ять медалей в перший день Паралімпіади-2018 в південнокорейському Пхьончхані. Перші нагороди Україні принесли біатлоністи Людмила Ляшенко, Оксана Шишкова (гайд Віталій Казаков), Ігор Рептюх, Віталій Лук’яненко та Анатолій Ковалевський, відзначено на офіційному сайті змагань.

Ляшенко здобула бронзову медаль в гонці на 6 км (стоячи). Ще три українки в цій гонці потрапили в топ-10 Юлія Батенкова-Бауман фінішувала четвертою, Ірина Буй – шостою, Богдана Конашук – десятою. У свою чергу українець Рептюх став третім в гонці на 7,5 км (стоячи). Спортсмен подолав дистанцію з 1 невлучанням за 19 хвилин 27,6 секунди.

У топ-15, крім Рептюха, пробилися ще 3 наші біатлоністи: Григорій Вовчинський фінішував четвертим, Віталій Ситник – одинадцятим, а Сергій Романюк показав 15-й результат. Крім того, Оксана Шишкова (гайд Віталій Казаков) стала срібним призером у спринті серед жінок з проблемами зору. Вона відстала від лідера на 38,5 секунди. Ще одна українка Ольга Прилуцька (гайд Борис Бабар) фінішувала четвертою.

Перше «золото» Україні приніс Віталій Лук’яненко, який виграв спринт серед чоловіків з проблемами зору. «Бронза» – у Анатолія Ковалевського. Ще 5 наших біатлоністів – в топ-12: четвертий – Ярослав Решетинский, п’ятим фінішував Юрій Уткін, шостим – Дмитро Суярко, восьмим став Олександр Казик, дванадцятий – Олександр Махоткін.

За підсумками першого дня змагань Україна займає 4 місце в медальному заліку (1 «золото», 1 «срібло», 3 «бронзи»), лідирують США (3-1-1).

Нагадаємо, Україну на Паралімпіаді-2018 представляють 30 атлетів в 3 видах спорту: біатлон, лижні гонки і сноуборд.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.