+4° Київ +5° Варшава +2° Вашингтон

Паралімпіада-2020: збірна України здобула ще дві медалі

UA.NEWS 29 Серпня 2021 14:17

На Паралімпійських іграх в Токіо збірна України отримала ще дві медалі. Плавці Ілля Яременко та Максим Веракса виграли срібну і бронзову нагороди.

Про це повідомляє «Укрінформ».

Ілля Яременко та Максим Веракса виграли медалі в змаганнях з плавання на дистанції 50 метрів вільним стилем. Першим був спортсмен Ігор Бокий з Білорусі.

На рахунку України тепер 42 паралімпійські медалі (10 золотих, 21 срібна і 11 бронзових). XVI літні Паралімпійські ігри проходитимуть в Токіо до 5 вересня

25 серпня плавчиха Єлизавета Мерешко отримала першу золоту медаль для України на Паралімпійських іграх в Токіо. У перший день змагань Мерешко і ще одна українка Ганна Гончар завоювали медалі Паралімпіади на дистанції 50 метрів вільним стилем.

27 серпня українська команда завоювала ще дві медалі на Паралімпійських іграх в Токіо. Спортсмени отримали «срібло» і «бронзу».

Українська спортсменка-паверліфтерка Мар’яна Шевчук змогла завоювати друге «золото» на Паралімпійських іграх в Токіо. Спортсменка змогла підняти 125 кілограмів і здобути перемогу в змаганнях серед учасниць у вазі до 55 кг.

Потім Україна завоювала третю золоту медаль на Паралімпіаді-2020 на Токіо. Паралімпійської чемпіонкою стала плавчиха Анна Стеценко.

Після третього дня змагань Паралімпійських ігор в Токіо збірна України займала дев’яте місце в загальнокомандному медальному заліку.

Вчора на Паралімпійських іграх в Токіо, збірна України поповнилася ще двома золотими медалями. Їх завоювали плавці Євген Богодайко і Максим Кріпак.

На Паралімпійських іграх в Токіо відбувся фінальний заплив у чоловіків комплексом на дистанції 200 метрів у класі SМ8.

На Паралімпійських іграх в Токіо відбувся фінальний заплив у чоловіків на спині на дистанції 100 метрів у класі S11. У фіналі виступали три українця – Михайло Сербін, Віктор Смирнов і Олександр Артюхов.

На Паралімпійських іграх в Токіо українська стрибунка в довжину Оксана Зубковська змогла виграти золоту медаль. Для України це вже дев'ятий «золото».

Український спортсмен Роман Полянський став переможцем Паралімпійських ігор в Токіо. Це вже десята «золота» медаль для нашої країни на олімпіаді.