+11° Київ +8° Варшава +15° Вашингтон

Петиція про перегравання фіналу Євро-2020 збирає голоси божевільними темпами

UA.NEWS 13 Липня 2021 17:33

Англійські вболівальники впевнені, що фінальний поєдинок міг би скластися по-іншому, якби арбітр видалив Джорджо К'єлліні за фол проти Букайо Сака.

Британські вболівальники створили петицію з вимогою переграти фінал Євро-2020.

Фанати вважають, що поєдинок міг би завершитися інакше, якби головний арбітр зустрічі Бйорн Кейперс показав італійському захисникові Джорджо К'єлліні червону картку за відвертий фол проти Букайо Сака на останніх хвилинах основного часу.

За короткий час петиція про перегравання фіналу Євро-2020 зібрала 87 тисяч підписів і їх кількість постійно зростає. Для розгляду петиції потрібно зібрати 150 тисяч підписів.

Нагадаємо, в ніч з 11 на 12 липня на стадіоні «Уемблі» в Лондоні Італія перемогла Англію в фіналі і виграла Євро-2020. Основний час матчу закінчився з рахунком 1:1, але італійці виявилися сильнішими в серії пенальті – 3:2.

Як відомо, Італія перемогла на чемпіонаті Європи вперше з 2006 року – другий раз в історії.

Воротар збірної Італії Джанлуїджі Доннарумма визнаний кращим гравцем Євро-2020. Про це стало відомо під час церемонії нагородження після фіналу турніру, в якому італійці обіграли англійців у серії пенальті.

Захисник збірної Італії Леонардо Бонуччі після перемоги над Англією в фіналі Євро-2020 прийшов на пресконференцію, де у перші хвилини почав пити пиво і колу одночасно (відео).

Колишній півзахисник збірної Італії, а нині учасник тренерського штабу команди Даніеле Де Россі відсвяткував перемогу команди на Євро-2020, проїхавшись животом по столу.

Після фінального матчу на лондонському стадіоні «Уемблі» зіткнулися фанати Англії та Італії. Британська поліція заявила, що в результаті заворушень заарештовано 49 осіб.