$ 39.78 € 42.31 zł 9.8
+11° Київ +8° Варшава +5° Вашингтон

Пхьончхан-2018: Норвегія тріумфально виступила у скіатлоні

Олег Бесараб 11 Лютого 2018 13:28

Норвезький лижник Симен Хегстад Крюгер неочікувано став  олімпійським чемпіоном у скіатлоні під час змагань у неділю, 11 лютого. «Срібло» та «бронзу» також здобули його співвітчизники.

На старті гонки у скіатлоні на дистанції по 15 кілометрів класичним та вільним стилем Крюгер зіштовхнувся з двома лижниками з Росії, повідомляє NBC. Однак, попри падіння, зумів наздогнати лідируючу групу. У результаті 24-річний спортсмен фінішував першим з часом 1 година 16 хвилин 20 секунд. Для Крюгера медаль стала першим «золотом» Олмпійських ігор. Його співвітчизники Мартін Йонсруд Сундбю та Ханс Крістер Холунд фінішували другим та третім відповідно.

А ось лідер сезону Йоханнес Клебо фінішував лише 10-м. Олімпійський чемпіон 2014-го року в Сочі Даріо Колонья зайняв шосте місце.

Раніше повідомлялося, що на Олімпіаді росіяни поступилися американцям у керлінгу, а японець став рекордсменом за кількістю зимових Олімпіад, у яких він брав участь.