Плей-офф ЧС-2018: перші переможці в парах, поразка Італії

Поділитись:

У Європі пройшли поєдинки плей-офф відбору на чемпіонат світу з футболу.

На ЧС-2018 їдуть Хорватія і Швейцарія. Успіх збірним принесли перемоги в перших матчах. На цей раз обидва поєдинки завершилися нульовими нічиїми.

Швейцарія – Північна Ірландія – 0: 0 (перший матч – 1: 0).

Греція – Хорватія – 0: 0 (перший матч – 1: 4).

Також відбулися матчі першого раунду стикових поєдинків відбору європейської кваліфікації.

Швеція – Італія 1: 0. Підсумок зустрічі вирішив єдиний гол після рикошету. Матч-відповідь – 13 листопада 2017 року.

Данія – Ірландія – 0: 0. У першому таймі данці більше володіли м’ячем, частіше били по воротах, але по гострих моментів було рівність. Після перерви посилили тиск на ворота супротивника, але забити переможний гол так і не зуміли. Матч-відповідь – 14 листопада 2017.

Нагадаємо, Україна фінішувала на третьому місці в своїй групі, пропустивши вперед Ісландію і Хорватію.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.