+10° Київ +18° Варшава +7° Вашингтон

Плей-офф ЧС-2018: перші переможці в парах, поразка Італії

UA.NEWS 13 Листопада 2017 09:48

У Європі пройшли поєдинки плей-офф відбору на чемпіонат світу з футболу.

На ЧС-2018 їдуть Хорватія і Швейцарія. Успіх збірним принесли перемоги в перших матчах. На цей раз обидва поєдинки завершилися нульовими нічиїми.

Швейцарія - Північна Ірландія - 0: 0 (перший матч - 1: 0).

Греція - Хорватія - 0: 0 (перший матч - 1: 4).

Також відбулися матчі першого раунду стикових поєдинків відбору європейської кваліфікації.

Швеція - Італія 1: 0. Підсумок зустрічі вирішив єдиний гол після рикошету. Матч-відповідь - 13 листопада 2017 року.

Данія - Ірландія - 0: 0. У першому таймі данці більше володіли м'ячем, частіше били по воротах, але по гострих моментів було рівність. Після перерви посилили тиск на ворота супротивника, але забити переможний гол так і не зуміли. Матч-відповідь - 14 листопада 2017.

Нагадаємо, Україна фінішувала на третьому місці в своїй групі, пропустивши вперед Ісландію і Хорватію.