+9° Київ +11° Варшава +6° Вашингтон

Перемога «Динамо» потрапила у топ-50 матчів в історії футболу

Олег Бесараб 03 Травня 2020 17:17

Фінал Кубка кубків-1986 «Динамо»-«Атлетіко» увійшов у рейтинг 50 найкращих матчів в історії футболу за версією іспанської спортивної газети Marca. Кияни тоді перемогли 3-0.

Гра відбулася 34 роки тому - 2 травня 1986 року в Ліоні. На 4-й хвилині Олександр Заваров відкрив рахунок, на 85-й Олег Блохін подвоїв перевагу, а через дві хвилини Вадим Євтушенко встановив фінальний результат. Marca поставила цю гру в один ряд з фіналом ЧС-66 Англія – Німеччина (4:2) та фіналом ЛЧ-99 «МЮ» - «Баварія» (2:1).

Раніше екс-форвард «Динамо», «Мілана» та збірної України Андрій Шевченко потрапив до списку найкращих гравців за останні 25 років.

Нагадаємо, відразу три українські футболісти потрапили до ТОП-50 найперспективніших молодих гравців Європи від УЄФА. У рейтингу опинились голкіпер Андрій Лунін, лівий захисник збірної України Віталій Миколенко та півзахисник Микола Шапаренко.

Також кілька провідних українських футбольних клубів опинилися в переліку найкращих команд Європи від УЄФА.

Раніше Андрій Шевченко визначив кращих футболістів світу за версією ФІФА.