+4° Київ +6° Варшава +12° Вашингтон

Після перемоги у фіналі Євро-2020. Захисник збірної Італії пив пиво і колу на пресконференції (відео)

UA.NEWS 12 Липня 2021 14:10

Захисник збірної Італії Леонардо Бонуччі після перемоги над Англією в фіналі Євро-2020 прийшов на пресконференцію, де у перші хвилини почав пити пиво і колу одночасно.

Відповідне відео було опубліковано в Twitter.

Гол Бонуччі дозволив Італії зрівняти рахунок у фіналі. 34-річний футболіст став найстаршим автором гола в фіналах чемпіонатів Європи. Йому вдалося побити рекорд Бернда Хельценбайна на Євро-1976.

Італійський захисник також був визнаний кращим гравцем фіналу.

Нагадаємо, в ніч з 11 на 12 липня на стадіоні «Уемблі» в Лондоні Італія перемогла Англію в фіналі і виграла Євро-2020. Основний час матчу закінчився з рахунком 1:1, але італійці виявилися сильнішими в серії пенальті – 3:2.

Воротар збірної Італії Джанлуїджі Доннарумма визнаний кращим гравцем Євро-2020. Про це стало відомо під час церемонії нагородження після фіналу турніру, в якому італійці обіграли англійців у серії пенальті.

Раніше збірна Англії перемогла Данію і вийшла в фінал Євро-2020. Вирішальний переможний гол був забитий в екстра-таймі – 2:1.

Повідомлялося, що під час виконання Англією пенальті в півфінальному матчі Євро-2020, голкіперу збірної Данії Касперу Шмейхелю світили з трибун в обличчя лазерною указкою.