+6° Київ +5° Варшава +24° Вашингтон

ПСЖ встановив історичне досягнення у Лізі чемпіонів

UA.NEWS 19 Серпня 2020 10:47

Французький футбольний клуб ПСЖ вийшов до фіналу Ліги чемпіонів вперше у історії.

18 серпня ПСЖ переграв у півфіналі німецький «Лейпциг» – 3:0. Клуб з Парижу вийшов у фінал Ліги чемпіонів вперше в історії, повідомляє Opta у twitter.

ПСЖ раніше грав у фіналі іншого єврокубка лише одного разу: у 1996 році французи перемогли австрійський «Рапід» у вирішальному матчі Кубка кубків.

У фіналі Ліги чемпіонів ПСЖ 23 серпня зустрінеться з переможцем другої півфінальної гри між німецькою «Баварією» і французьким «Ліоном», яка відбудеться 19 серпня.

Нагадаємо, у 2019 «Барселона» оголосила відставку головного тренера Вальверде.

18 серпня у півфіналі Ліги чемпіонів французький ПСЖ переміг німецький «Лейпциг» з рахунком 3:0.

УЄФА відновила розіграш Ліги чемпіонів 8-9 серпня, коли відбудуться повторні матчі 1/8 фіналу.

У червні Чемпіонат Іспанії з футболу поновився після паузи, пов’язаної з пандемією коронавірусу, яка тривала три місяці. «Реал» переміг «Вільярреал» та за тур до фінішу став чемпіоном Іспанії з футболу.

Іспанський футбольний клуб «Барселона» відправив у відставку головного тренера Кіке Сетьєна після нищівної поразки перед «Баварією» у чвертьфіналі Ліги Чемпіонів (2:8).