+19° Київ +10° Варшава +11° Вашингтон

Путівка у фінал ЛЄ: «Арсенал» розгромив «Валенсію», а «Челсі» ледь переміг «Айнтрахт»

Ілона Завальнюк 10 Травня 2019 08:33

Матчі-відповіді півфіналу Ліги Європи уже завершилися і стали відомі фіналісти футбольного турніру. У парі «Валенсія» - «Арсенал» перемогу отримав лондонський клуб, відправивши у ворота іспанців 4 м'ячі. Лондонському «Челсі» вдалося роздобути путівку в фінал ЛЄ у матчі проти німецького «Айнтрахта», вигравши серію пенальті.

«Валенсія» - «Арсенал»

У першій домашній грі англійський клуб переміг з рахунком 3: 1, а в матчі-відповіді на виїзді - 4: 2. Перший гол забили господарі поля у виконанні Гамейро.

На що «Арсенал» відповів дальнім ударом Обамеянга у ворота «Валенсії».

У другому таймі лондонський клуб вирвався вперед за допомогою голи Ляказетта, проте іспанці не відступали і Гамейро зробив дубль.

На 69 хвилині другий гол забив Обамеянг, встановивши вдалий рахунок (3: 2) для «Арсеналу», а на 88-й хвилині він зробив хет-трик - 4: 2.

«Челсі» - «Айнтрахт»

Клубу з західного Лондона вдалося здолати франкфуртський «Айнтрахт» на домашньому полі. Матч в Німеччині завершився нічиєю (1: 1), такий же результат був і на лондонському "Стемфорд Брідж". У серії пенальті «Челсі» вийшов вперед, забивши 4 голи (4: 3).

На 28 хвилині Азар віддав на півзахисника «Челсі» Лофтус-Чіка, який пробив в дальній нижній кут і відкрив рахунок (1: 0).

На 49-й хвилині «Айнртрахт» не втримався від відповіді за допомогою удару Йовіча.

В овертаймі голкіпер «Челсі» не зміг допомогти команді і господарів врятували Давид Луїз і Дзаппакоста, які виносили м'яч з порожніх воріт. В кінці ігрового часу гол влетів у ворота «Айнтрахта», але суддя зафіксував порушення правил від гравців «Челсі».

Аспілікуета не зміг забити голкіперу німців Траппу, але Хінтереггер і Пасієнсія відповіли змогли відповісти - Кепа потягнув два удари поспіль і дозволив Азару вирішити результат протистояння. Саме він вивів свою команду у фінал Ліги Європи.

Вирішальний матч між «Арсеналом» і «Челсі» пройде 29 травня у Баку.

Тим часом фінал Ліги Чемпіонів теж стане «англійським». До останнього етапу турніру пробились «Тоттенгем» та «Ліверпуль». В Амстердамі завершилася зустріч на стадіоні «Йохан Кройф Арена», де «Тоттенхем» здобув перемогу над «Аяксом» в матчі-відповіді півфіналу Ліги чемпіонів сезону 2018/19 з рахунком 3:2. А футбольна команда «Ліверпуля» в рамках матчу-відповіді у півфіналі Ліги чемпіонів видовищно розгромила «Барселону», забивши чотири м’ячі і отримавши вихід до фіналу чемпіонату.