+1° Київ +6° Варшава +13° Вашингтон

Розіграна перша путівка у фінал Євро-2020

Ольга Коваль 07 Липня 2021 06:58

Італія і Іспанія розіграли першу путівку в фінал Євро-2020 6 червня. Команди в основний і додатковий час переможця не виявили - рахунок зберігався 1:1.

В результаті доля матчу вирішилася в серії пенальті. Перші удари у виконанні італійця Локателлі і іспанця Ольмо були неточними. А вирішальну помилку допустив Мората, який пробивав четвертим у Іспанії. Жоржиньо останній удар з «точки» своєї збірної реалізував і приніс перемогу Італії 4:2.

Відзначимо, що для Іспанії це був третій матч поспіль з овертаймомі і друга серія пенальті. Ще жодній команді в історії Євро не вдавалося виграти дві серії пенальті протягом турніру.

Нагадаємо, фінал Євро-2020 відбудеться 11 липня о 22:00 за Києвом на стадіоні «Уемблі» в Лондоні. Другу путівку у вирішальний матч 7 липня розіграють Англія і Данія.

Нагадаємо, 3 липня збірна України поступилася Англії у чвертьфіналі чемпіонату Європи та припинила виступи на турнірі.

Головний тренер збірної України з футболу Андрій Шевченко прокоментував поразку українських футболістів в матчі проти Англії. У чвертьфіналі Євро-2020 суперник здобув перемогу з рахунком 4:0.

Головний тренер Англії Гарет Саутгейт також прокоментував результати матчу з Україною в 1/4 фіналу Євро-2020.

Британські букмекери оцінили шанси на перемогу у чемпіонаті Європи команд, які вийшли до півфіналу.