+13° Київ +17° Варшава +12° Вашингтон

«Реал» став чемпіоном Іспанії з футболу

UA.NEWS 17 Липня 2020 11:15

«Реал» переміг «Вільярреал» та за тур до фінішу став чемпіоном Іспанії з футболу.

Мадридців на 29-й хвилині вивів вперед Карім Бензема. На 77-й хвилині француз реалізував пенальті та оформив дубль. На 83-й хвилині Вісенте Іборра відіграв один м'яч, повідомляє Еспресо.TV.

«Реал» переміг «Вільярреал» 2:1, набрав 86 очок та достроково став чемпіоном Іспанії. «Барселона» за тур до фінішу відстає від мадридців на 7 пунктів.

«Реал» став чемпіоном в 34-те в історії.

Чемпіонат Іспанії

37-й тур

16 липня

«Реал» – «Вільярреал» 2:1

Голи: Бензема, 29, 77 (пен.) – Іборра, 83

Раніше, 13 липня «Реал» переміг «Гранаду» та опинився на відстані у 2 очка від завоювання золотих медалей.

В рамках 31-го туру АПЛ «Челсі» на домашній арені здолав «Манчестер Сіті» з рахунком 2:1. Таким чином, «Ліверпуль» вперше в історії виграв титул Англійської Прем’єр-ліги і 19-й раз став чемпіоном Англії.

Донецький клуб «Шахтар» за 5 турів до кінця турніру став чемпіоном України з футболу, здобувши перемогу над «Олександрією» у матчі 27-го туру УПЛ.